دانلود فیلم Centurion 2010

گروهی از سربازان رومی بعد از اینکه هنگ آن ها در یک حمله غافلگیرکننده تار و مار می شود, باید برای زندگی شان در سرزمین دشمن بجنگند.

دانلود فیلم The Eagle 2011

در سال 140 پس از میلاد, لژیون نهم امپراطوری رم در کوهستان های اسکاتلند ناپدید شده و مارکوس فرمانده سپاه رم از سوی امپراطوری مامور شده تا سرنوشت فرمانده لژیون را مشخص کند.

دانلود فیلم Hellboy II: The Golden Army 2008

موجودات افسانه ای در مقابل انسان ها شورش کردند تا بر زمین حکمرانی کنند.پسر جهنمی و تیمش باید از زمین در مقابل این موجودات محافظت کنند.

دانلود فیلم Prometheus 2012

داستان گروهی دانشمند است که برای کشف ریشه گونه انسان در حال تحقیقات هستند و ناخواسته به قسمت های تاریک دنیا دست پیدا میکنند و می فهمند تنها نیستند….

دانلود فیلم The Illusionist 2010

یک شعبده باز فرانسوی مدتی از کار کناره گیری کرده و به اسکاتلند سفر میکند. او در آنجا با دختری جوان آشنا میشود و این آشنایی برای همیشه زندگی آن دو را تغییر میدهد…

دانلود فیلم Highlander: Endgame 2000

کانر مردی فنا ناپذیر است که سال ها علیه نیروهای اهریمنی جنگیده اما از ده سال پیش تا کنون ناپدید شده است. حالا «دانکن» فنا ناپذیر می خواهد او را پیدا کند و در این راه با نیروهای اهریمنی درگیر می شود.

دانلود فیلم G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009

یک واحد نظامی خیلی حرفه ای که تحت نام جی آی جو معروفند باید با یک سازمان شیطانی که توسط یک دلال اسلحه شرور اداره میشود مقابله کنند …