داستان زندگی آرام و بی دردسر زنی به نام نوشین را به همراه دخترش نشان می دهد که با ورود مردی ژاپنی به ایران زندگی آنها دچار تلاطم می شود و…

دانلود فیلم Spies in Disguise 2019

لنس جاسوسی آرام و جذاب است و والتر محقق جوانی که گجت‌های لنس را اختراع می‌کند. آن‌ها پس از پیشامدی غیرمنتظره باید راهی برای نجات دنیا بیابند.

دانلود فیلم Dragon Quest: Your Story 2019

این انیمیشن بر اساس پنجمین سری از بازی Dragon Quest ساخته شده است. لوکا به عنوان فرزند شایسته پدرش تصمیم میگیرد تا مادرش را از چنگال “اربو دیوان” نجات دهد اما او ابتدا باید فردی برگزیده را پیدا کند که بتواند شمشیر زنیت را به دست آورد و…

دانلود فیلم Vexille 2007

ژاپن در سال 2077 به پیشرفت های بسیاری در زمینه روباتیک دست یافته و سازمان ملل تحقیقات در این زمینه را ممنوع اعلام کرده است. به همین دلیل یک جاسوس زن به نام وکسیل مامور بررسی وضعیت می شود…

دانلود فیلم Lupin III: The First 2019

در این انیمیشن لوپین سوم برای کشف اسرار دفتر خاطرات برسون که به میراث پدربزرگ معروف خود گره خورده است, به یک ماجراجویی بزرگ می رود.

دانلود فیلم Ted 2012

در سال ۱۹۸۵ کودکی به نام جان بنت که کودکی تنهاست در شب کریسمس از خدا می خواهد که عروسک خرسی بزرگش را که تد نام دارد زنده کند تا دوست او شود. دعای او پذیرفته شده و فردا صبح عروسکش زنده می شود. سال ها می گذرد و تد (صدای ست مک فارلن) با او بزرگ می شود و با هم زندگی می کنند. جان (مارک والبرگ) که دیگر بزرگ شده و قصد ازدواج دارد وجود تد مانع ازدواج او می شود.

دانلود فیلم Patlabor: The Movie 1989

متخصصان برای ساخت دو جزیره مصنوعی از رباتهای هوشمندی به نام لیبرها استفاده می کنند. این ماشین های کارگر قابلیتهای بسیار زیادی دارند. برخی از این ماشینها توسط افرادی شرور ربوده می شوند و شروع به تخریب شهر می کنند ….

این فیلم در دهه 1940 اتفاق می افتد. زمانیکه کره در اشغال ژاپن بود مردم کره باید به زبان ژاپنی صحبت می کردند. مردی به نام «کیم پان سو» که نمیداند چگونه ژاپنی حرف بزند و بنویسد بارها به همین دلیل زندانی می شود.

دانلود فیلم To the Forest of Firefly Lights 2011

دختر شش ساله ای به نام هوتارو تاکگاوا در جنگل محل زندگی خود گم می شود, این جنگل که مملو از اشباح کوهستان می باشد محل بسیار خطرناکی برای یک بچه کوچک است, اما هوتارو در جنگل با یک شبح مهربان به نام جین آشنا می شود.جین در جنگل کمک های بسیاری به هوتارو می کند اما او یک مشکل بزرگ دارد...

درباره یک هواپیمای حامل اسناد مهم است که در منطقه مرگ کوه اورست سقوط می کند. دو مرد که ادعا می کنند برای اداره تحقیقات و تجزیه و تحلیل هند کار می کنند, مبلغ زیادی به تیم وینگز پیشنهاد می کنند تا هواپیما و اسناد را پیدا کنند.