دانلود فیلم The Rounders 1914

دو مرد مست در هتلی اقامت دارند. یکی از آنها زنش را کتک می زند و دیگری از زنش کتک می خورد, هردو برای نوشیدن از هتل بیرون می روند.آنها سعی می کنند که شب را در رستورانی بگذرانند و همانجا بخوابند و از میزها به عنوان تخت استفاده می کنند….

دانلود فیلم Dr. Jack 1922

دکتر جک درمان دختر کمی بیمار ثروتمندی را که تا کنون تحت درمان ناموفق دکتر Saulsbourg بوده را می پذیرد…

دانلود فیلم Girl Shy 1924

هارولد جوان خجالتی ای است که قادر به صحبت کردن با خانم ها نیست و تصمیم می گیرد کتابی برای مردان مجرد بنویسد که در آن…

دانلود فیلم Bumping Into Broadway 1919

نمایش نامه نویس جوانی تا آخرین سنت از دارایی اش را بابت اجاره ی خانه ی بازیگر زن تئاتری خرج می کند, بر حسب شانس مقدار زیادی پول در یک قمار برنده می شود اما در همان لحظه پلیس سر می رسد….

دانلود فیلم Safety Last! 1923

هارولد برای کسب درآمد می پذیرد تا در یک برنامه تبلیغاتی شرکت کند و از ساختمان بلندی بالا برود…

دانلود فیلم Mabel’s Busy Day 1914

دختر هات داگ فروشی به دنبال پلیس می رود تا فرد ولگردی را به او تحویل دهد در این حین مشتریان هات داگ هایش را کش می روند و چارلی جعبه هات داگ را بر می دارد و وانمود می کند که می خواهد آنها را بفروشد…

دانلود فیلم Easy Street 1917

افراد شهربانی قادر به کنترل نظم در خیابان نیستند و چارلی چاپلین در نقش ولگرد کوچک خود, (به طوری ناخواسته) پایش به میدان کشیده می شود و خیابان را از وجود قلدرها پاک می کند, به فقیران کمک می کند و زنی را از دست دیوانه ای نجات می دهد.

دانلود فیلم The Kid 1921

فیلم پسر بچه شاهکار صامت چارلی چاپلین داستان مادر تنهایی است که توان مراقبت از کودک تازه به دنیا آمده اش را ندارد وی را داخل اتومبیل خانواده ثروتمندی می گذارد اما دو سارق اتومبیل را به سرقت می برند و وقتی متوجه کودک می شوند وی را در خرابه ای رها می کنند. ولگردی او را پیدا می کند.

دانلود فیلم The Kid Brother 1927

معروف ترین خانواده ی دهکده , Hickoryها یعنی کلانتر جیم و پسرانش لئو و الین و کوچکترین پسرش هارولد هستند…