دانلود فیلم Sherni 2021

درباره زنیست که به عنوان مامور حفاظت از محیط زیست فعالیت می کند و در حالیکه در جستجوی خود واقعی اش در حیات وحش است، برای رسیدن به تعادل میان دنیای انسان ها و حیوانات تلاش می کند.

دانلود فیلم Pagglait 2021

دانلود فیلم Pagglait 2021

داستان این فیلم حول زندگی زن جوانی می گردد که بلافاصله بعد از ازدواج بیوه می شود. او علاوه بر این که باید با طبعات غم انگیز این فاجعه و وابستگان عجیب و غریبش کنار بیاید، با حقیقت حیرت انگیزی که درباره شوهر فقیدش کشف کرده، دست و پنجه نرم کند.

دانلود فیلم Khuda Haafiz 2020

این فیلم که در بحران مالی 2007-2008 اتفاق افتاده است و از وقایع واقعی الهام گرفته و داستان سامر چوداری، جوانی را دنبال می کند که برای نجات همسر ربوده شده خود نرگس از دست تاجران گوشت با زمان رقابت می کند.

دانلود فیلم Meel patthar 2020

این فیلم داستان راننده کامیونی داغدیده را به تصویر می کشد که با خطر از دست دادن شغلش مواجه است و این موضوع باعث آشنایی او به یک کارآموز جدید می شود.

دانلود فیلم Mrityudand: The Death Sentence 1997

دانلود فیلم Mrityudand: The Death Sentence 1997

بیوه 22 ساله گانگا و مادرش که از سوی شورای ده متهم به ساحرگی گردیده اند, توسط مهاجمین مورد ضرب و شتم قرار گرفته و به قتل می رسند. مامورین از سوی فرمانداری برای تحقیق به محل اعزام می شوند .

دانلود فیلم Game 2011

دانلود فیلم Game 2011

یک مرد پولدار 4 نفر را به جزیره ای دعوت میکند که تلافی مرگ ناگهانی دخترش را بکند ولی فردا صبحش جنازه مرد پولدار پیدا میشود…

دانلود فیلم Mission Mangal 2019

دانلود فیلم Mission Mangal 2019

این فیلم بر اساس داستانی واقعی سازمان تحقیقات فضایی هند (ISRO) می باشدکه عملیاتی در مدار مریخ انجام می دهند و این عملیات به ارزانترین مأموریت مریخ تبدیل می کند.

دانلود فیلم Mahaanta: The Film 1997

«كی دارنات » صاحب یك شركت است كه تمامی ساكنین آن خوشبختی خود را مدیون او می دانند. اما «كی دارنات » در پشت نقاب خیرخواهانه خود, چهره ای تبهكار و خونخوار دارد

داستان فیلم از گم شدن جسد یکی از سرشناس ترین زنان تاجر هند از سردخانه آغاز میشود. کارآگاه پرونده به سرعت تحقیقاتش را شروع میکند تا هرچه سریع تر جسد را پیدا کرده و پرونده را حل کند. با بازجویی از شوهرش متوجه میشود که یک جای کار می لنگد و با در نظر گرفتن احتمال قتل زن به دست شوهرش, پرونده از آن چه که هست پیچیده تر میشود.