دانلود فیلم The Great Indian Kitchen 2021
زیرنویس فارسی

درمورد یک زوج جوان هندی است که به تازگی ازدواج کرده اند و زندگی خوبی دارند. زن خانواده در تلاش است تا همسر مطیعی برای شوهرش باشد و انتظارات خانواده خود و شوهرش را برآورده کند. به این منظور، او سعی می کند خودش را تغییر دهد و حتی دست به تغییر خانواده اش نیز می زند.

دانلود فیلم Pailwaan 2019

کریشنا , یک کشتی گیر سرسخت , در تلاش برای تحقق رویای پدرش که او هم یک کشتی گیر بود , در زندگی شخصی خود با چالش هایی روبرو می شود.

دانلود فیلم Kaalapani 1996

مردی به اشتباهی توسط نیروهای انگلیسی متهم و زندانی میشه و در زندان شاهد شکنجه و زجر کشیدن زندانیان است. رفیق او بر اثر شلیک گلوله میمیرد و او با خشم در صدد انتقام بر می آید…

دانلود فیلم Driving Licence 2019

فیلم از این قرار است که گواهینامه رانندگی یک بازیگر مشهور نیاز به تمدید دارد. مسئول تمدید گواهینامه ها نیز از طرفداران دو آتیشه اوست اما با رخ دادن یک سری سوءتفاهمات, تمدید یک گواهینامه ساده, تبدیل به کاری غیرممکن میشود.

دانلود فیلم Anjaam Pathiraa 2020

پلیس به دنبال گرفتن یک قاتل سریالی بدنام میگردد, اما هنگامی که قربانی های او خود کارکنان پلیس است, آیا میتوانند به موقع پرونده را حل و قاتل را پیدا کنند؟

دانلود فیلم Android Kunjappan Ver 5.25 2019

داستان زندگی خانواده ای روستایی را نمایش میدهد که پسر این خانواده به دلیل حرفه خود مجبور است از خانه دور شود. رابطه این خانواده وقتی پیچیده می شود که یک انسان دارای هوش مصنوعی وارد زندگی آنها شود و …