دانلود فیلم Capone 2020

داستان این فیلم براساس شخصیت واقعی به نام آلفونسه گابریل کاپون است. کاپون معروف ترین گانگستر و تبهکار آمریکا و بزرگترین نماد قانون شکنی در دهه ۱۹۲۰ آمریکاست. او پس از ده سال زندان, در سن 47 سالگی دچار جنون و زوال عقل شد.

دانلود فیلم Undeclared War 1990

یک پلیس متخصص هنگ کنگی به همراه یک مامور سیا با هم همکاری میشوند که یک تروریست بزرک بین المللی را دستگیر کنند…

دانلود فیلم Pampalini lowca zwierzat 1977

داستان این انیمیشن تماشایی در مورد یک شکارچی حیوانات به نام پامپالینی است که وظیفه دارد حیوانات مختلفی را شکار کند اما همیشه در کارش ناموفق عمل کرده و با وجود استفاده از روش های فراوان شکست میخورد.

دانلود فیلم The Fugitive 1993

«ریچارد کیمبل» (فورد), جراح مورد احترام و مشهور, به غلط مسئول قتل همسرش «هلن» (وارد) شناخته و به مرگ محکوم می شود. در راه زندان, بروز حوادثی منجر می شود او بتواند بگریزد و پنهان شود, در حالی که معاون مارشال ایالتی, «ساموئل جرارد» (جونز) سرسختانه در پی او است…

درمورد گروهی از دانشجویان رشته فناوری است که به یک اردوگاه جنگلی می روند. اما آن ها نمی دانند که موجودی خطرناک در دل جنگل در کمین آنان است.

دانلود فیلم The Informer 2019

درباره ی یک فرد سابقه داری است که برای نفوذ در جمع اوباش مجبور می شود دوباره به زندان برگردد. حال او باید به سیستم امنیتی یک زندان نفوذ کند که..

درباره زندگی کودکان هولوکاست است که بعد از جنگ جهانی دوم به انگلستان نقل مکان کرده اند. این نقل مکان ترسی را در بچه ها به وجود می آورد اما سرانجام به پیروزی و امید منجر می شود.

دانلود فیلم The Thomas Crown Affair 1999

«توماس کراون» (برازنان) که در خانواده ای فقیر به دنیا آمده, با آن شم تجاری و جاه طلبی های بی محابایش تبدیل به یک میلیاردر شده ولی با وجود ثروت و قدرت, کما کان در پی چالش های جدید می گردد و تابلوهای نقاشی را نه به خاطر منافع مالی بلکه به دلیل شور و هیجان, می دزدد…

درمورد یک هنرپیشه به اسم «نیکی گریس» است که برای ایفای نقش اصلی در یک فیلم به هالیوود دعوت می شود. چیزهای عجیبی در این پروژه سینمایی که قرار است بر اساس یک داستان نفرین شده ساخته شود, به وقوع پیوسته اند که نیکی از آن ها خبر ندارد. با پذیرش بازی در این فیلم, نیکی با حوادث غیرمنتظره و دور از ذهنی رو به رو می شود که زندگی اش را برای همیشه دستخوش تغییر می کنند.

دانلود فیلم The Way Back 2010

طی جنگ جهانی دوم گروهی از سربازان که در اردوگاه گولاگ در سیبری اسیر شده اند تصمیم به فرار می گیرند. در جریان فرار گروه مسیرهای مختلفی را پیشِ رو دارد. آن ها با انتخاب مسیر اشتباه, در سرزمین های ناشناخته راه را گم کرده و با مشکلاتی مواجه می شوند…