دانلود فیلم Mad Max: Fury Road 2015
زیرنویس فارسی

در آینده ای دور، در حالی که تنها بیابانی خشک از زمین باقی مانده است، باقیمانده ی نسل انسان ها برای زنده ماندن حاضرند یکدیگر را از بین ببرند. اما در این میان ، مردی جوان به نام مکس ، که خانواده اش را از دست داده است ، در جستجوی صلح می باشد و… این فیلم از سری فیلم های مکس دیوانه است که از دهه 80 تا کنون بسیار پرطرفدار بوده.

داستان این فیلم مهیج، از آنجایی آغاز می شود که یک تیم تحقیقاتی کوچک به اعماق زمین سفر می کنند تا بفهمند در عمیق ترین چاه زمین چه سری نهفته است؛ آنچه آن ها در می یابند، بزرگترین تهدید تاریخ است و اکنون آینده بشریت در دستان آنهاست.

دانلود فیلم Rocca Changes the World 2019

این فیلم داستان زندگی روکا، دختری 11 ساله را به تصویر می کشد که مادرش در هنگام زایمان فوت کرده است. او با پدرش که در آی اس اس، فضانورد است، در پایگاه فضایی بایکونور زندگی می کرد. جایی که به جای تحصیل منظم، بیشتر برنامه های آموزشی فضانوردی را تجربه کرده و این امر باعث بلوغ و اعتماد به نفسش شده است.

داستان این فیلم با فرود میمونی بر روی سیاره زمین آغاز می شود، و در پی این فرود، لجن زاری مهیب ایجاد می گردد که از دل این لجن زار، عقربی غول پیکر پدید می آید. با رویارویی این دو جنگی بر سر قدرت سر می گیرد.

درمورد یک دختر چینی به اسم «می» است که حافظه ای فوق العاده دارد و می تواند اعداد بسیاری را به صورت رمز به ذهنش بسپارد. طی اتفاقاتی، او اسیر دست یک باند مافیایی چینی می شود و از سوی دیگر، روس ها نیز به دنبال پیدا کردنش هستند. در او به طور تصادفی با «لوک» آشنا می شود. لوک سابقا قهرمان بوکس بوده اما پس رویارویی با گانگسترهای روسی زندگی اش نابود شده است. لوک به می کمک می کند تا از دست چینی ها، روس ها و پلیس های فاسد فرار کند.

این فیلم داستان ایستادگی قهرمانانه دانشجویان دانشکده افسری پودولسک را در خارج از مسکو در سال 1941 روایت می کند. این دانشجویان از مدارس پیاده نظام و توپخانه پودولسک به خط دفاعی ایلینسکی اعزام شدند و در کنار واحدهایی از ارتش 43 شوروی جنگیدند تا قبل از رسیدن نیروهای کمکی، جلوی پیشروی آلمان ها را بگیرند. نیروهای نوجوان ارتش، بدون اینکه به افزایش تعداد نیروهایشان امید داشته باشند، در نبردی حدودا دو هفته ای، برای جلوگیری از پیشروی نیروهای کارکشته آلمان به سمت مسکو، جان خود را به خطر اندختند. این فیلم تنها روایت جنگ نیست بلکه عشق، رفاقت واقعی و راه رسیدن به مردانگی را به نمایش می گذارد. حدود 3500 نفر از دانشجویان دانشکده و افسران فرماندهی برای حفظ آخرین خط دفاعی به خارج از مسکو اعزام شدند که بیشتر آن ها تا ابد در آنجا ماندند.

داستان این فیلم با برقراری صلح و آرامش در بلگوری، بعد از شکست شیطان آغاز می شود. «ایوان» که دارای شهرت به سزا و شایسته ای است، با کمک و همراهی خانواده، دوستان و شگفتی های کوچک دنیای مدرن، زندگی راحتی دارد. از طرفی دیگر، شمشیر جادوییش به او توانایی های بیشتری می دهد. اما پس از مدتی، شیطان ظهور می کند و وجود دنیای جادویی را به خطر می اندازد. به همین دلیل، ایوان و دوستان قدیمی و رقبای جدیدش، باید برای مقابله با دشمنان و بازگرداندن صلح به بلگوری تلاش کنند.

دانلود فیلم Bridge of Spies 2015

در طول جنگ سرد, یک وکیل باتجربه آمریکایی به نام جیمز بی دانوان (تام هنکس), تلاش دارد تا یک خلبان جاسوس سازمان CIA که در خاک شوروی اسیر شده است را آزاد کند.