این فیلم اپیزود ویژه ای از سریال کره ای و پرطرفدار پادشاهی است و داستان زنی به نام آشین را روایت می کند که پس از نابودی قبیله و خانواده اش، تصمیم به انتقام گرفته است…

داستان این فیلم مهیج، از آنجایی آغاز می شود که یک راهب، روح هزار ساله ای را شکار می کند که بر انسان ها چیره شده و زمین را تبدیل به جهنم می نماید.

داستان این فیلم درباره ته جین، مامور گشت زنی ایست که به طور اتفاقی درگیر تحقیقات بر روی پرونده ای می شود و روحش از بدن جدا می شود. درحالیکه احساس درماندگی می کند، تلاش می کند تا پرونده را حل کند و بتواند به زندگی اش باز گردد و نامزدش را دوباره ببیند. اما به عنوان یک روح سرگردان هیچ راه حلی پیدا نمی کند. ناگهان فردی پیدا می شود که می تواند او را ببیند: همسایه و دشمن درجه یکش، جانگ سو.

داستان فیلم از جایی آغاز می شود که در شبی تاریک و مه آلود، مردی پس از کشتن دختری با ماشینش به صورت اتفاقی، جسدش را در دریاچه ای رها می کند. پدر خشمگین دختر، نقشه ای می کشد تا قاتل دخترش را پیدا کرده و از او انتقام بگیرد.

دانلود فیلم Next Door Neighbor 2020

این فیلم که بر اساس زندگی «کیم دا جونگ»، هشتمین رئیس جمهور کره جنوبی ساخته شده، درباره یکی از رهبران حزب مخالف در دهه 1980 کره جنوبی است که تلاش می کند تا دولتی که بدون اطلاع وی، یک تیم نظارتی در خانه همسایه کناریش مسقر کرده، را فریب بدهد.

داستان این فیلم در آینده ای دور رخ می دهد، زمانی که کره شمالی و کره جنوبی بر سر تشکیل دولتی مشترک به مدت 7 سال، به توافق رسیده اند و در حال آماده سازی مقدمات آن هستند. اما مخالفان این طرح دست به شورش های سیاسی زده و پلیس، یگان ویژه ای موسوم به «ایلانگ» را راه اندازی می کند تا بتواند جلوی این هرج و مرج را بگیرد.

دانلود فیلم  A Dogs Courage 2018

دانلود فیلم A Dogs Courage 2018

داستان این انیمیشن جذاب درباره سگ های ولگردی است که توسط انسان ها رها شده اند؛ آن ها مکانی دور از انسان ها پیدا می کنند و در آنجا به معنای آزادی و هویت و ماهیت خود پی می برند.

دانلود فیلم Lost in the Moonlight 2016

درباره شخصی به نام «هیونجولی» است که به طور تصادفی در دنیای خیالی کاخ مهتاب قرار گرفته و برای محافظت از دوستان جدیدش، با بانوی شکوفه شیطانی می جنگد.

داستان این فیلم جذاب، درباره مادر بزرگ 72 ساله ای به نام «مال سون» است که از تنهایی و زندگی مجردیش لذت می برد. روزی «گونگ جو» و خواهر کوچکش نزد مال سون رفته و خود را نوه او معرفی می کنند و از آن زمان به بعد، زندگی آرام مال سون دستخوش تغییراتی می شود.

دانلود فیلم Recalled 2021

داستان این فیلم حول زندگی زن جوانی به اسم «سوجین» می گردد که در اثر یک حادثه ناخوشایند، حافظه اش را از دست می دهد. او برای بازیابی خاطراتش و به یاد آوردن گذشته اش ناچارا وارد مسیری می شود که او را به سمت افشای یک حقیقت هولناک درمورد همسرش، «جی هون»، سوق می دهد.

sitemap