دانلود فیلم The Miracle Worker 1962

«آن سالیون» ( بنكرافت ) مسئولیت آموزش زبان اشاره به «هلن كلر» ( دوك ), دخترك كور و كر یك خانواده‏ى مرفه آلابامایى را به عهده میگیرد. وظیفه‏ اى طاقت‏فرسا و ظاهرا ناممكن كه «آن» پس از طى فراز و نشیب‏هاى بسیار از عهده ‏ى آن برمى‏ آید.

دانلود فیلم Peter Pan 1953

شبى آقا و خانم دارلینگ به مهمانى مى‏ روند و دخترشان , وندى را تنها می گذارند و بعد پسری خیالى به نام پیتر پن و تینکر بل ظاهر مى‏ شوند و وندى را با خود به سفرى جادویى به سرزمین رویاها مى‏ برند ….

دانلود فیلم There Will Be Blood 2007

داستان خون به پا خواهد شد در سال ۱۸۹۸ می گذرد .دَنیل پلِین ویو از حفاران با تجربه نفت, اطلاع پیدا می کند که در دشتی در غرب آمریکا چاهی از نفت در حال بیرون آمدن از زمین است, بنابراین دست پسرخوانده اش را می گیرد و به آنجا می رود .دنیل از کودکی تجربه های بدی با زندگی و انسان ها داشته است و رفته رفته از مردم متنفر است و می خواهد با کسب ثروتی کلان زندگی ای ترتیب دهد تا به دیگران نیازی نداشته باشد. با وجود این طرز فکر, او به پسرخوانده ای که دارد دل می بندد. اما پسرخوانده نیز آدم درستی نیست و دنیل با شخصی روبرو می شود که خود را به دروغ, برادر گمشده ای از او معرفی می کند و …..

دانلود فیلم A Summer to Remember 1985

توبی پسر بچه ای كر و لال است كه با ناپدری خود معمولاً سر ناسازگاری دارد. یك روز كیسی میمون دست آموز یك خانم محقق بر اثر تصادف اتومبیل در دشت رها می شود. كیسی به خانه توبی پناه می برد.

درباره شخصیت معروف کریسمس, بابا نوئل می باشد. بابا نوئل تصمیم به بازنشستگی دارد. پسر بابا نوئل که قرار است جایگزین پدر شود به خاطر پرواز شب کریسمس دچار مشکلی می شود و دخترش سانتا مجبور می شود کنترل شغل خانوادگیشان را به عهده بگیرد.