درباره وکیلیست که در شهر واشنگتن دی سی، در تلاش برای غلبه با بدبینی و شکاکیت و مبارزه علیه بوروکراسی و سیاست گذاری ها برای کمک به قربانیان حادثه یازده سپتامبر است.

این فیلم جذاب و مهیج، روایتگر داستان رابطه پیچیده ای است که بین «بیل هاگمایر»، تحلیلگر اف.بی.آی و قاتل سریالی به نام «باندی»، در طول آخرین سال های اجرای حکم اعدام باندی شکل می گیرد.

دانلود فیلم The Desert Fox: The Story of Rommel 1951

این فیلم دوره ای از زندگى «فیلد مارشال رومل» را روایت می کند که در آن، «هیتلر» به او مأموریت داده بود تا با نیروهاى متفقین در آفریقا بجنگد و…

دانلود فیلم The Duke 2020

این فیلم یک ماجرای واقعی از سال ۱۹۶۱ را روایت می کند که در آن، راننده تاکسی 60 ساله ای به نام «كمپتون بانتون»، نقاشی مشهور دوک ولینگتون، اثر فرانسیسکو گویا را از موزه ملی لندن به سرقت می برد.

دانلود فیلم The Glass Castle 2017

داستان دختری است که در خانواده ای زندگی میکند که مادرش هنرمند است و پدرش فردی الکلی که میخواهد آزادانه زندگی کند و کار نکند و در بیابان و کوهستان زندگی کند ولی کم کم این مدل زندگی و این پدر و مادر، دختر و بقیه بچه ها را عاصی کرده و....

روایتگر داستان واقعی زندگی مردی به نام هانتر پچ آدامز است که به دلیل علاقه اش به کمک به مردم، مصمم است پزشک شود. او با شوخ طبعی و طنازی در مسیری قدم می گذارد که در بین سایر پزشک ها بی سابقه است.

داستان این فیلم از آنجایی آغاز می شود که ماموران فدرال، «میر لانکسی» را که مظنون به اندوختن میلیون ها دلار طی نیم قرن است، مورد بازرسی قرار می دهند و گانگستر بازنشسته، حقایق نگفته زیادی در مورد زندگیش به عنوان رئیس یک گروه تبهکار و سندیکای جنایتکار بین المللی را برملا می کند.

دانلود فیلم You Know Him 2020

این فیلم تراژیکومیک، داستان دکتر «کمال» را روایت می کند که می خواهد کاندیدای شهرداری منطقه بی اوغلو استانبول شود. او از هر راهی برای رسیدن به هدفش استفاده می کند و در این راه با اتفاقات غیر منتظره ای رو به رو می گردد...

این فیلم بر اساس داستانی واقعی است. داستان این فیلم الهام بخش، درباره شخصیتی با همین نام (جوی) است که بعد از مدتی، به بنیان گذار و مادر خوانده امپراطوری کسب و کار خانوادگی تبدیل می شود.

sitemap